Kam shume probleme

Kam shume probleme

Kam shume probleme ne lidhje me te dashurin dhe jam e lenduar shum, por gjithmone kur mastruboj ne fund nuk ndjej kenaqesi por filloj te qaj ju lutem mw shpjego situaten

         

Një koment për “Kam shume probleme”

  1. Erduan Kllobucishta says:

    Pershendetje,
    Nuk paske problem me te dashurin paske problem me ereksionin. Nese mendon se mardhenia me te dashurin tend nuk i ploteson nevojat e tua, kerko nga ai qe te plotesoje kete nevoje. Kjo ndodh me se mire kur ka komunikim efektiv me nje cifti. Ndryshimi i nje ambienti, nje mardhenie me nje atmosfere pozitive cdo here ndikon dhe tek mardheniet intime.
    Cdo te mire,
    Erduani

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: