Kam probleme me te folur

Kam probleme me te folur

Po kam problem me te folur kur ja nisi me fol bllokona

         

Një koment për “Kam probleme me te folur”

 1. Vahide Morina - Psikologe says:

  Pershendetje Elmedina,

  Te faleminderit qe na ke shkruar dhe ke ndare shqetesimin tend me ne.
  Do te me ndihmonin me shume informacione, nese mund te me pershkruash se qe sa kohe po te ndodhe kjo ose nese ka qene keshtu qe shume gjate? Si ka filluar? A ke mundur ta veresh, ne cfare situatash po ke bllokim ne te folur? A je konsultuar me dike me pare?
  Te lutem nese mund te me I tregosh keto informcione dhe te me pershkruash me se merresh ne pergjithesi, per perditeshmerine tend edhe pastaj mund te bisedojme me gjate.

  Sinqerisht,

  Vahidja

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: