kam pasur nje shtatzani

kam pasur nje shtatzani

Mirdita desha nje sqarim per nje problem timin, unkam pasur nje shtatzani te par qe gjithqka ka shkuar shum mir po mbas nje lindje te mundimshme mbas 3 jave kam pas aritmi te zemres(ekstrasistola) mkan pershkru terapi pa mthan qe jan serioze po dicka nga pagjumsia edhe lodhja,pytja ime esht qe un tashm ende i perdori terapit ndihna mir,po nese planifikoj per nje shtatzani te dyt e nese kam problem me ritmm a mund tmar prap ndonje barn apo jan te ndaluaara rrepsisht kto barna per shtatzanae ju flm

         

Një koment për “kam pasur nje shtatzani”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe jeni drejtuar ketu,
    Barnat ne kohen e shtatezanise jepen me rekomandimin e mjekut dhe ai e vendos se cilat barna lejohet te merrni dhe cilat jo, ne momentin qe do te nisni shtatezani te dyte ju rekomandojme te konsultohuni me mjekun per kete gje.
    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: