This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Mon Oct 26 4:53:44 2020 / +0000 GMT

Kam nje shqtesim


Pershendetje kam nje shqetesim qe me ka filluar kohet e fundit .
Njeher ne 2 -3 jave me fillon nje dhimbje koke , barku dhe te vjella.
Cfare me keshilloni ne lidhje me kete gje ?
Post date: 2020-08-29 07:44:19
Post date GMT: 2020-08-29 07:44:19
Post modified date: 2020-08-29 07:44:19
Post modified date GMT: 2020-08-29 07:44:19
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com