Kam nje shqtesim

Kam nje shqtesim

Pershendetje kam nje shqetesim qe me ka filluar kohet e fundit .
Njeher ne 2 -3 jave me fillon nje dhimbje koke , barku dhe te vjella.
Cfare me keshilloni ne lidhje me kete gje ?

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: