Kam nje problem

Kam nje problem

Kam nje problem me dhemb testiku i majte dhe kemba lart afer testikit te majt ka me shum se 3 muaj dhe kam vrejtur tani qe pas aktit seksual me dhemb me shum testiki majte qfar problemi mund te jet jam shum i shqetsuar ju lutem nje pergjigjje a osht problem serioz

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: