Nukjevet
http://nukjevet.net/pytjet/kam-nje-ankth/
Export date: Tue Jul 16 4:39:09 2019 / +0000 GMT

kam nje ankth


Pershendetje doja nje pgj ose ndihem jam me nje gjendje shum te keqe kam nje ankth qe po me mundon shum cdo moment me duket sikur do pesoj nje atak kardiak ndjej nje dhimbje ne kraun e majt dhe nxehtesi dhe sikur me hidhet nd damar disa sekonda dhimbjen e ndjej ne kraharor sikur me shpon ose si therese dhe lart gjoksit ndjej sikur dicka leviz si nje qarkullim gjaku i dobet me duket kam ber vizita pafund ekg nja 5 kam ber ekon e zemres bicikleten dhe cdo gje ishte shum mir kam vajt me tre kardiolog e te nkejten gje po me thon qe ske asgje nga zemra po prap nk mundem ta besoj ndjej dhimbje e ne qaf sikur me bllokon kam frik me duket si cdo moment i fundit sikur do vdes nga zemra kam shum frik te dal te eci te rri me njerz kam frik se them do me bjre ndo ifrakt rrahjet e zemres i kam 62;75 po kur shtriem ne dark me ven 58 ndonjeher se kuptoj pse me ulen tensioni me rri 11:10 i zemres 7:2 ndonjeher 6:7 dhe ndonjeher 8:2 nk e di se nga me vin kto shqetsime ju lutesha per nje ndim te ose ku duet te shkoj nk dua te varem mga ilacet nk kenaqem dot me fmijen tim nga frika qe kam po vuaj shum me duket cdo gje shum kot nje jet e veshtir ju lutem me ktheni nje pgj sa me par te mundeni ju faleminderit 😊😊😢
Post date: 2018-05-11 06:55:47
Post date GMT: 2018-05-11 06:55:47

Post modified date: 2018-05-11 06:55:47
Post modified date GMT: 2018-05-11 06:55:47

Export date: Tue Jul 16 4:39:09 2019 / +0000 GMT
This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export of Post and Page has been powered by [ Universal Post Manager ] plugin from www.ProfProjects.com