Kam nevoje per keshilla

Kam nevoje per keshilla

Ishim 6 muaj se bashku por i dashuri ka inat teper te forte u ndam brenda nje ore ai vendosi gjithqka Ishim shum te lumtur u ndame shkaku i disa xhelozinav te mia nje konflikti te fundit ai vendosi ndarjen por un 10 dite i shenova pa u ndalur asnjeher ai vuan u thote te tjereve qe nuk dua ta shoh sepse edhte me mire per te dy ai sillet me mua me shum inat kur nuk i kam bere asgje te keqe flet me mua me inat dhe te gjitha re mirat mi ka mposhtu ai deshiron ta ftoh veten nga une duke mos me pare thot se i mungoj por me mire te mos me shohe sepse sigurisht friksohet mos i thyhet mendja sepse ishim mesuar se bashku qdo dit un beja shum per te ai dukej qe i vlersonte te gjitha por sot me flet sikur ti kisha bere ndonje gje shume te keqe dhe sme vlerosn aspak vetem me uron lumturi dhe me thote lamtumir nuk e di qte bej ? A mund nje njeri me inat shum te forte te prish gjithqka kur kemi menduar fejes dhe te gjitha a eshte me mire ti dla perball sepse e kam mundsin te dal te pi kafe ne at vend ku esht ai gjithmon apo qfar te bej me ndihmoni ju lutem planifikuam gjithqka se bashku dhe perfundoi per nje ore e gjitha 🙁

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: