Kam ne puqerr

Kam ne puqerr

Kam ne puqerr afer anusit kur dal per nevoj dal me veshtirs dhe ka 1 muj e diqka a esht rrezik

         

Një koment për “Kam ne puqerr”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Ju me siguri keni probleme me hemoroidet. Lajmerohu te mjeku i juaj dhe gastroenterologu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: