Kam mpirje

Kam mpirje

Kam mpirje ne doren e djathte mben miza miza.cfar duhet tbej

         

2 komente për “Kam mpirje”

 1. admin says:

  Pershendetje. Faleminderit per pyetjen tuaj, por nese keni mundesi ta beni pak me te zgjeruar te tregoni se a ju ndodh gjithmone mpirja, apo qe nje kohe te caktuar, kur ka filluar ne menyre qe pyetja te jete me qarte dhe e sakte per ekspertin.
  Me respekt stafi NUKJEVET.

 2. Anonymous says:

  pershndetje jam nje djal 32 vjeqar dhe ka 3-4 her ne jave qe Mostrubona edhe kjo me ndodh sa her qe folie
  te fejuarn ne tel a parqet kjo ndonje problem ne jeten seksual ajo se kam
  nis me marr shqetsim
  ket pun kohen e funidt

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: