Kam frike qe jam shtatzane

Kam frike qe jam shtatzane

Pershendetje me daten 5 korrik kam ba seks te pambrojtur me partnerin mas 20 te raportit kam marr menjeher pilul urgjente jam konsultu edhe me mjekun e pergjithshem aj me tha se edhe po ta kishe marr te nesrit pilulen urgjente nuk do
Te kishe mbet shtatzane por pata frike se cikli i muajit qershor nuk me pat ardh ende mjeku me tha beje analizen e gjakut beta hcg pasi tu ka vanuar cikli me daten 13 qershor dmth dita e 9 pas derdhjes e bera analizen por rezultati me doli 0.600 UI/L normal qe nuk jam shtatzane dhe me 17 korrik me erdh cikli por nuk e di mu duk si normal si herave tjera 5 dite me zgjati por po kam perzierje ne stomak nje para dy dite edhe diarre kisha dhe por perzierjet tne bark po i kam ne mengjes dhe pothuajse gjate gjithe kohes dhe dhimbje po dhimbjet ne barg jo gjate gjithe kohes e nuk di a mund te jam shtatzane ju lutem me tregoni?

         

Një koment për “Kam frike qe jam shtatzane”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nëse keni pasur ciklin menstrual ,nuk mund të jeni shtatlzanë,prandaj nuk ka vend për brengosje.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: