Kam dy vjet qe pij paraxotine

Kam dy vjet qe pij paraxotine

Si kaluat dua nje pergjigje ju kam shkrujt edhe nje her tjetr kam 2 vjet qe pij paraxotine 20mg si ti nderpres nuk mund te komunikoj dot me doktoreshen qe mi ka dhen se ndodhem ne itali kam dhe nje zhurm ne veshin e djatht si ulet doza e pij gjysem kam barkqitje te shpeshta urinim te shpesht

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: