ju lutem me ndihmoni si te sillejm

ju lutem me ndihmoni si te sillejm

pershendetjeee jam 17vjeqaree jom ne shkoll te mesmee, nje shoqe me ka njoftuar me nje djalee qe e ka shokk dhe i kam pelqyer mirpeooo muaa nuk me ka pelqyer far sme ka terhjekur,porr kjo perfundio asgje por tani ai me duket se aipo e do shopqen time me te ngushtee, ata asgje nuk ma kan then asksuh mirepoo e kam zbuluar dhe kjo nuk me pengon por nuk e di jam ne nje pozite shume te keqe dhe nuk di si te sillem shoqja ime sme ka thene gje nuk e di nuk dua te hidherohem me shoqen time per dike te parendesishem,nese kishte pasur mundesi te me nihmoit cfare te beje para se gjerat te nderlikohen une nuk dua qe te prish raportet me te shoqen pavaresisht cfar ndodh mirpeo ne kesi rastesha zakonisht fthohen raportet me ndihmoni ju lutem.

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: