This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Tue Jan 22 21:21:15 2019 / +0000 GMT

Ju lutem me tregoni urgjent


Pershendetje , kam nje vlla 14 vjeq dhe i eshte shfaqur nje gung ne qaf ne anen e majt brenda nje dite , ju lutem me tregoni qfare eshte , mos eshte ndonje tumor
Post date: 2018-05-16 06:35:31
Post date GMT: 2018-05-16 06:35:31
Post modified date: 2018-05-16 06:35:31
Post modified date GMT: 2018-05-16 06:35:31
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com