Ju lutem me tregoni urgjent

Ju lutem me tregoni urgjent

Pershendetje , kam nje vlla 14 vjeq dhe i eshte shfaqur nje gung ne qaf ne anen e majt brenda nje dite , ju lutem me tregoni qfare eshte , mos eshte ndonje tumor

         

Një koment për “Ju lutem me tregoni urgjent”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Lajmerohuni te mjeku i juaj menjeher. Mund te jete ndonje infekcion akut apo problem me gjendrren peshtymore.. Konsultone edhe ORL-ogun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: