Ju lutem me ndihmoni

Ju lutem me ndihmoni

Qkemi jam 16 vjeq dhe Kam nje problem shummm te madh. Jam ne lidhje me 1 vajz qe 6 muaj problemi eshte se kemi filluar ti bjem monstrubime njeri tjetrit. Dhe keshtu ne fillim Kam futur 1 gisht te mesit pastaj te unazes. Te lutem a mund te me thoni a ka mundsi qe ja kam humbur virgjerin jam shum I tensionuar po ashtu edhe ajo. Ka frik shummm. Nuk po ha qe 1 muaj mir as nuk po pin kurgjo. Tash ja kan fillu dhimbje ne stomak. Te lutem me tregoni qfar te bej po qmendem

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: