Ju lutem me ndihmoni

Ju lutem me ndihmoni

Para 3 muajve kam ber sex vaginal te pa mbrojtur me nje femer te panjohur dhe menjeher te nesermen filloj djagsim ne penis dhe shkova ne infektive dhe doktorri me dha antibiotik me perdor e kam perdor me ka kaluar menjeher dhe pas 2 jave filloj te me dhemb fyti edhe gjendrat limfatike nen sqetull edhe shkova te nje doktorr me dha nje nekcion e sme kaloj pas 1 muaji shkova te nje specialist dhe aj me dha nje antibiotik e kam perdor me ka kalu as skam dhembje te gjendrav edhe pse po frigohna me i bo analizat te gjitha simptomat e hiv i kam pas . Edhe tani as spo guzoj me pi uj te ftoft se meniher fyti po me dhemb. Edhe a osht e sakt analiza per hiv mas 3 muajve edhe pse po kam shum frik me e bo analizen

         

Një koment për “Ju lutem me ndihmoni”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Mund te jete ne pyetje ndonje infekcion bakterial i pasheruar mire. Nuk ka te beje asgje me virusin HIV. Konsultohu me mjekun tend dhe ORL-ogun. Duhet te behen disa analiza dhe strisho e fytit me antibiogram.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: