Ju lutem me ktheni pergjigje sa me shpejt

Ju lutem me ktheni pergjigje sa me shpejt

Pershendetje
Jam nje djal 15 vjec dhe me ka dale nje pucer (as e madhe as e voget) tek lekira afer kokes.pucka kur shtypet nxjerr qelb.nuk kam kryer mardhenie. Ju lutem me ktheni pergjigje se jam shume i stresuar

         

Një koment për “Ju lutem me ktheni pergjigje sa me shpejt”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    A keni puqrra neper fytyr dhe trup apo vetem ne penis. Semundjet e lekures pergjithesisht dhe sidomos ato ne penis jane ndryshime jospecifike, qe fillimisht kerkojne diagnostikim te sakt per tu sheruar me sukses. Disa ndryshime te lekures se penisit eshte veshtire te pershkruhen me fjale por duhet te shihen me sy dhe ju duhet te na spjegoni qe sa kohe u jane paraqitur, a jane te forta apo te buta, a po ju kruhen dhe a po ndryshojne ngjyre.
    Po ju keshilloj qe puqrrat mos ti shtypni sepse i perhapni edhe me teper, vishni rrobe pambuku, ikni ushqimeve me brumera, yndyrna, djegesa dhe embelsirave, mos konsumoni pije te gazuara dhe kohepaskohe shperlajeni lekuren e penisit me qaj kamomileje. Nese ju perkeqesohet gjendja mund te lajmeroheni per vizite te Dermalologu ose Urologu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: