Ju lutem

Ju lutem

Ju lutem me tregoni si ta largoj nervozen kam ra ne pesh nga nervoza qka te bej me ndihmoni ju lutem

         

2 komente për “Ju lutem”

 1. admin says:

  Pershendetje,

  Faleminderit qe na keni shkruar.
  Ne menyre qe te marresh nje pergjigje sa me adekaute, te lutem shto edhe detajet mbi moshen dhe gjinine tuaj.

  Faleminderit,
  Stafi NukJeVet.

 2. Anonymous says:

  Edhe un kur shtoj peshe nervozohem por kur baj dijet ndjehem me mirre fillon tme lirohet trupi edhe pse aq shpejt nuk muj me hjek kg ti prap ndjehesh me rehat kur je e uritur dhe kshu dita diten shkon duke hum kg un vet personalish ha 1 her ne dit ushqip dhe shum pak me shume ri me lengje dhe kshu fjera te vockla (cipsa solenk etj..)ha ne vent te bukes dhe me pritet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: