Ju lutem😢

Ju lutem😢

Pershendetje stafi nuk je vet ..jam 21 vjeqare Jam e fejuar Ende skam pasur mardhenje Jam e virgjer..por me ndodh shpesh Kur flas me te fejuarin dhe him ne biseda te nxeta..nga vagina me del leng I bardh..une nuk e preki fare..ju kisha lut me tregoni pse ndodh kjo..

         

3 komente për “Ju lutem😢”

 1. Name says:

  E nderuar kjo ndodh si rezultat i eksitimit, kjo eshte me se normale ju ndodh te gjithve si ti se je e virgjer si te tjerve qe nuk jane, vagjina jote nepermjet krijimit te atij lengu pergaditet per fazen tjeter qe eshte marredhenia seksuale.
  Te pershendes

 2. Anonymous says:

  Eshte e natyrshme te ndodh kjo pasi qe trupi nxehet edhe pse je e virgjer lengu i bardh del . Mos u shqetso aspak !

 3. Adelina Nikolla - Mjeke e pergjithshme says:

  Pershendetje ne lidhje me pyetjen tuaj doja tju thoja qe te qetesoheshit sepse kjo eshte dicka krejt normale qe ju ndodh te gjitheve. Edhe nga bisedat e tilla jun perjetoni eksitim dhe si pasoje kemi rritje te nivelit te hormoneve duke sjell prodhim te sekrecioneve vaginale. Ky reaksion eshte normal dhe shume fiziologjik qe perjetojn te gjithe ne te tilla raste dhe nuk ka asgje per tu shqetesuar, edhe pse keni shtim te ketyre sekrecioneve vaginale ju vazhdoni te jeni e virgjer.
  Ju uroj dite te mbare.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: