Ju luteeemm tme pergjigjettboktorii se jam nee hall

Ju luteeemm tme pergjigjettboktorii se jam nee hall

Me falni jam ne hall te madh.. un jam per here te pare shtatezan dhe nuk kam shume njohuri rreth shtatzanis vetem nga gjerat qe lexoj nga interneti.. jam n javen e 7 te shtatzanis dhe kam pasur dhimbje barku posht sepe jam friksuar papritur ne rug dhe kam filluar t kem disa dhimbje barku posht, shkova menjeher ne spital me ben gjitha kontrollat me than mir edhe bebi mire eshte njeher ska rezik per abort.. por gjeja qe me shqetson esht se mua me ben kontroll posht me futen dicka brenda me kontrolluan jo me eho nga barku por poshte n vagin .. nuk e di si quhet vetem e di se kisha pak dhimbje kur me levizte te shoh se a jam ne regull ?. Un dua ta di se a esht e rrezikshme per bebin os per mua pse me kontrolluan ne at menyr ,se nje shoqe imja me tha nuk duhet te te kontrollonte ne at menyr se je shtatzan dhe nuk ben.. tlutem te me pergjigjet doktori besoj se me kuptoj sa do pak cfar dua te di.. tlutem doktorrr presss pergjigje se jam ne hall tmadh vertet .. ju flm shum

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: