Ju kisha lut bre per ndihme

Ju kisha lut bre per ndihme

Ju kisha lut bre per ndihme
Dhembi i pare ne anen e djathte kur po mw shkon gjuha pe kam te ndishem nuk po me pengon as i ftohti as i nxehti por vetem me gjuhe kur e prek edhe kur me vje rasti psh me perdor shkronjat si :v,f,th najhere po me duket si i don me mu keput
Rentgeni ka dal mire dhe doktori me thot pasi st pengon ne te ftpfte dhe te nxehte smunet me pas diqka
Qka muni mem ndihmu jom shum keq

         

Një koment për “Ju kisha lut bre per ndihme”

  1. Devis says:

    Neqoftese nuk mundesh ta prekesh me gjuhe, domethene ke dhimbje edhe ne prekje te lehta, domethene qe ke Periodontitis acute.Nuk shfaqet ne grafi duke qene se eshte ne fazat e para por dhembi pergjigjet normalisht ne te gjitha testet pervecse ne perkusion.
    Do te rekomandoja te shkoje tek nje dentist tjeter dhe jam i bindur qe do jepte nje zgjidhje tjeter, ose ne ditet ne vazhdim dhimbja mund te shtohet duke te detyruar patjeter te shkosh tek dentisti, ose mund te zbehet fare derisa te zhduket dhe kalon ne proces kronik ka dhimbje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: