Jashqitje me gjak

Jashqitje me gjak

Pershendetje !
Jam 40 vjeçe ,
Kam dy dit qe kam ven re se jashqitja esht me gjak ,Nuk jam duke ber asgje ne lidhje me kte, Kam dhimbje në të dalur jasht ,Çfar me keshilloni?? Çmund te bej per kete ?

         

2 komente për “Jashqitje me gjak”

  1. Anonymous says:

    shko te mjeku beje ni kontroll

  2. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Mund te jene ne pyetje hemoroidet e mbrendshme, konsultoje mjekun tend dhe gastroenterologun. Shmange ushqimin e thate e te konzervuar, perdor sa me teper peme e perime.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: