Jam shume e dobet

Jam shume e dobet

Pershendetje doktor! Jam nje vajze 13 vjecare! Problemi im eshte se jam shumee e dobet! Nuk di si te shendoshem! Ha shume mire dhe rregulisht dhe prap nuk ka asnje efekt jam shume e dobet! Nganjehere me vjen turp kur jam me shoqet se une jam me e holla dhe me e gjata! Ju lutem me ndihmoni!

         

Një koment për “Jam shume e dobet”

  1. Anonymous says:

    Vazhdoni me ushqimin e rregullt dhe të keni durim sepse nëse nuk është në pyetje ndonjë faktor patologjik ju së shpejti do të shtoni peshën tuaj trupore.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: