jam njoftu me nje djale

jam njoftu me nje djale

Ngjarj ka fillu para 1 muaji ,jam njoftu me nje djale edhe jam tip e lidhur me familje qe i kam degju gjithmone, dhe pa pervoj ne fushen e lidhjeve,fam ime mkundershtoi se nuk i pelqyen disa gjera te ai ,une kisha vet stres ,kta i ndihmuan stresit pothujse per 1 muaj veq kam qajt, pas ksaj gjendje prindi u pajtua po tani une nuk po mundem me vendos vet mka hy frika ,ngabjeher po kam ankthe ,po dyshoj ne vetvete ,nuk po di ma cfar dua ,nuk po mundem me i arsyetu veprimet e mia ,kam mendime negative,jam e vetdijshme qe nuk eshte arsye mu ndi ne kete gjendje dhe nuk po di te kush me kerku ndihme,me se shumti po me shqetson pa vendosshmeria ime per momentin ,pse po ndihem keshtu,po mundohem ta zgjidh te qetsohem po nuk po shoh ndryshime

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: