jam nje vajz 14 vjec dhe jam e gjat vtm 1.54

jam nje vajz 14 vjec dhe jam e gjat vtm 1.54

Pershendejte jam nje vajz 14 vjec dhe jam e gjat vtm 1.54 dhe moshataret e mia jan te gjata goxha un nuk po zgjatem fare a mund te me thoni nqs mund te zgjatem me a jam shum e shkurter dhe cfare duhet te bej per tu zgjatur ju lutem 😕

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: