jam nje goce 13 vjeqe

jam nje goce 13 vjeqe

Pershendetje jam nje goce 13 vjeqe mbase nuk kam ku te shprehem po nisem nga faqja juaj pytja ime esht kjo :
Kur kam qen ne moshen 10vjeqe jam rrezuar dhe jam vrar ne vendin e gabuar nga dhimbjet e medhaja kam pare qe kam pas gjakderdhje te pakta doja te dija nese kam demtuar veten time pra dua te dij a jam ende e virgjer

         

Një koment për “jam nje goce 13 vjeqe”

  1. Adelina Nikolla - Mjeke e pergjithshme says:

    Pershendetje ne lidhje me shqetesimin tuaj doja tju thoja qe gjate rrezimit mund te ket ndodhur dimtimi i hymenit sepse eshte dicka qe ndodh shpesh te femrat por fari qe nuk keni pasur shume hemoragji tregon qe hymeni juaj nuk eshte prishur totalisht dhe per rrjedhoje ju jeni akoma e virgjer.
    Ju uroj dite te mbare.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: