jam nje djal 30 vjec

jam nje djal 30 vjec

Pershendetje jam nje djal 30 vjec dhe para kater ditesh me kan dal ca pucrra ne mbarim te lekures kur bashkohet me koken e penisit vetem aty dhe i kam akoma.nuk kam asnje shqetesim prej tyre ..po ndihem i shqetesuar ..dhe para dy javeve kam kryer dhe mardhenje seksuale..do isha shum i lumtur per nje pergjegje tuajn..flm

         

Një koment për “jam nje djal 30 vjec”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    A keni pasur edhe me heret keso ndryshime ne lekure te penisit. A keni skuqje dhe kruarja e lekures se penisit. Ju kisha keshillu qe te keni kujdes ne higjienen e trupit, te veshni rroba pambuku, ti ikni ushqimeve pikante (djegesa) dhe me melmesa, te mos konsumoni alkool dhe pije te gazuara dhe te kryeni kohepaskohe shperlarjen e lekures me qaj kamomileje. Nese nuk ju ndihmojne keto keshilla duhet te lajmeroheni te Urologu ose Dermatologu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: