This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Thu Jan 28 12:03:45 2021 / +0000 GMT

Jam ne nje lidhje serioze


Pershendetje, fillimisht ju pergezoj per punen qe beni. Dua te konsultohem per nne rast qe ne te vertet me brengos dhe nuk di qfar te veproj dhe si te vendosi. Jam ne nje lidhje serioze prej 5 vitesh gje per te cilen jan te informuar familja ime mirepo nuk jemi te fejuar dhe pikerisht per kete dua te konsultohem sepse me shqetson fakti qe djali me te cilin jam ne lidhje 2 vitet e fundit ka ndryshuar plotesisht saqe shpesh e mendoj edhe ti jape fund, jo vetem ne raport me mua por me te gjithe njerezit, familjaret e tije
koleget e punes, grindet, kercenon madje edhe ka denoncuar ne polici xhaxhain e tije dhe i ka sjell der ne shtepi policin per nje zenk te cilen e kishte nisur vet me pas e kishte gjiruar me telefon dhe e perdori si deshmi ndaj xhaxhit vet si shqetsim ne shtepi ku vet kishte qen iniciator i ketij konflikti dhe nuk kishte aspak meshir fillimisht eshte gjak i tije dhe me pas invalid sepse xhaxhi tij nuk munde te ece. Ky quni vazhdimisht zihet me te gjithe edhe me mua me ofendon perdor kercenime ne drejtim te vllezerve te mi me gjera koti, xhelozon per sukseset e njerzve, per gjdo grua mundohet te hedh fjale qe kerkoj ndjes qe po i perdor si "kurv" me fton te takohemi dhe nuk le femer pa shiku saqe shpesh edhe koleget e mija ku me kane thene nuk eshte sjellje normale. Met vertet nuk di qfar te beje thell mbrenda vetes e ndjej qe kjo lidhje te marr fund por me frikson fakti qe me kercenon shpesh edhe me jet. Ju falemnderoj per ndimesen qe do tme beni gjithe te mirat.
Post date: 2020-11-10 22:27:18
Post date GMT: 2020-11-10 22:27:18
Post modified date: 2020-11-10 22:27:18
Post modified date GMT: 2020-11-10 22:27:18
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com