Jam ne nje lidhje me te dashurin tim qe disa muaj.

Jam ne nje lidhje me te dashurin tim qe disa muaj.

Pershendetje. Jam ne nje lidhje me te dashurin tim qe disa muaj. Me pare un isha ne nje lidhje tjeter. E kisha shum zor per te harruar at djalin… Nje vit un kaloja dhe kom besu qe ja kom dal dhe e harrova. Jom njoftuar me nje tjeter dhe jom e lumtur me te. Mirpo ndonjeher me shkon mendja tek ish te dashurit, ndonjeher mendoj qe kam frik dhe e mendoj dhimbjen qe me dha ish i dashuri edhe krahasoj me te dashurin?
Disa dite me pare kam gjetur foto, chat me at person. E kom nje ndjenj te papershkrushem kur e mendoj ate. Ndjej dhimbje por me nje menyre me mungon. Ne ane tjeter ndjehem keq sepse i dashuri im edin qe kam pasur dikon por per mendime tmia si kom tregu asgje. Nuk di qfare te bej, edhe dy muaj shkoj ne pushim oshte e sigurte qe e shohe ish te dashurin kam frik prej ndjenja tmijave, dua te urrej sepse aj sme dha kurgjo tjeter vetem te kqija… I dashuri im sillet mir, me jep dashuri gjithqka qe dua. Por ende e kom kte ndjenj, nuk di pse smuj ta heki kte ? Ju lutem keni ndonje kshillim?

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: