Jam 22 vjecare e virgjer.

Jam 22 vjecare e virgjer.

Jam 22 vjecare e virgjer. Jam ne nje lidhje prej 3 vitesh por marredhenie nuk kemi kryer. Ne kohet e fundit vetem kwmi patur ferkim te organeve gjenitale , por pa rroba. Edhe ne momentin kur i dashuri “derdhej” ( me falni per termin jo adekuat) largohej nga un.
Problemi eshte qe periodat e mia te fundit jan me 27 maj . Dhe tashme eshte 7 gushti dhe nuk me kan ardhur akoma. Theksoj qe jam si e fryr nga barku apo nga stresi.
A mund te ndodh ajo per qfar dyshoj(shtatzani)?? Ju faleminderit paraprakisht.

         

Një koment për “Jam 22 vjecare e virgjer.”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Si ju e shpjegoni situatën ,mundësia pë demtim është minimale apo fare.Por duke llogaritur sa e gjatë është vonesa e ciklit msntrual,ju prefroj nje test shtatëzanie dhe konsulltim Gjinekologun gjithsesi/Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: