jam 13 vjeqare

jam 13 vjeqare

jam 13 vjeqare dhe jam shume e dobet te gjithe qeshin me mua duke me vene pseudonime nga me te kqijat vetem per shkak se jam shume e holle a mund te me tregoni si te shtoj ne peshe

         

2 komente për “jam 13 vjeqare”

  1. Lira says:

    E dashur, edhe un kam qen ne mosh tenden e dobet, te lutem mos u ndiko nga fjalet e tjerve, hajt thuju gjithkushi per veti, ha sa me shum brumera, dhe gjera me kalori, pershembull ullinj. Mos ta ndin hiq qka thojn, sa njeri osht i/e dobet, ka edhe prej atynve qe vujn edhe nga mbipesha, keshtu qe e dobet a e shendosh prap kan me fol. Gjitha tmirat bukuroshe ❤️

  2. Dr. spec. Violeta Hyseni - Mjekesise interne/Kardiologji says:

    Pershendetje,
    Per te shtuar peshe duhet te hani tri vaktet kryesore te ushqimit. Sidomos ne mengjes te hani mire, e ne mes shujtave te konsumoni fruta ne menyre qe organizmi te ushqehet me materie ushqyese te nevojshme per organizmin dhe vitamina.Do te ishte mire te konsultoni edhe dietologun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: