inkituita

inkituita

pershendetje, jom ni 17 vjeqare tash kom fillu ni lidhje me ni djal qe jam tu fol qe dy vjet e gjys edhe un edhe aj e kemi ditelindjen ne mujin shkurt, tash edhe festa e shen valentinit met 14tin.spo di qka me i ble edhe per shen valentin edhe per ditlindje ?ju pres sa ma shpejt.

         

Një koment për “inkituita”

  1. Mr. Sci. Arta Hyseni Zeqiri - Psikologe says:

    PershendetjeTheksoni qe keni filluar nje lidhje dhe kuptoj qe jeni ne nje dileme se qka te bleni te dashurit te tuaj per here te pare. Keshilla ime do te ishte qe ajo qe ju pelqen me shume prej gjerave tjera qe keni shikuar deri tash dhe e beni me perkushtimin tuaj per lidhjen dhe dashurine tuaj atehre kjo do te ishte dhurata me e mire per ju dhe te dashurin tuaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: