This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Tue Jul 16 4:48:47 2019 / +0000 GMT

infeskionetPershendetje doktorr deshta te pyes nese je e virgjer dhe ke pasur mardhenie anale amunesh me mar infeksion nga kotakti anal spse kam kanjeher kruarje ne vagin dhe si lloj mestracione te bardha dhe qfar te perdor ju faleminderit

 

 


Post date: 2018-04-11 18:54:46
Post date GMT: 2018-04-11 18:54:46
Post modified date: 2018-04-11 18:54:46
Post modified date GMT: 2018-04-11 18:54:46

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com