infeskionet

infeskionet

Pershendetje doktorr deshta te pyes nese je e virgjer dhe ke pasur mardhenie anale amunesh me mar infeksion nga kotakti anal spse kam kanjeher kruarje ne vagin dhe si lloj mestracione te bardha dhe qfar te perdor ju faleminderit

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: