Infeksioni

Infeksioni

Pershendetje! Para nje muaji u kurova per nje infeksion urinar dhe vaginal . Pas kesaj pata vetem njehere sex te pambrojtur me partnerin tim. (Ai nuk eshte kuruar atehere si une pasi nuk kishte simptomat qe i pyeti mjeku por gjithsesi ne kemi perdorur masa mbrojtese heret e tjera). Rrezikoj te me kthehet infeksioni prape ? Dhe a ka ndonje menyre per ta parandaluar (lares ose dicka) ka kaluar 24 ore dhe deri tani nuk kam ndonje shqetesim

         

Një koment për “Infeksioni”

  1. T.S says:

    Pi kamelic emona,shko mere naj krem barnatore ose diqkaa per infeksion edhe un kan pas inefsion te twpert

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: