Infeksion

Infeksion

Jam 30 vjec kam dal me stafilokok ne sekrecione kam 2 vjet kush mund te me ndimoj si largohet dhe a shkakton problem .kush ka mundur qe ta largoj kete lloj infeksioni a mund te me ndimoj dhe mua. te me thot cfar antibjotiku ka perdorur .ju faleminderit.

         

Një koment për “Infeksion”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe faliminderit qe na ke shkruar.
    Per te marre mjekim te duhur (antibiotik) ju sygjerojme qe sa me pare te beni nje vizte te mjeku familjar, pasi qe, pershkrimi i antibiotikeve te duhur eshte kyce ne sherim. Marrja e antibiotikeve pa recete nga mjeku mund te demtoj shendetin tuja.
    Gjithe te mirant,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: