iina

iina

KAMAGRA a mun tme tregoni per qfar perdoret dhe a bën dëm e kam par se po i mbante kto tableta burri dhe u shqetsova sepse nuk e kam dit kurr deri sa i pash vet tabletat

         

3 komente për “iina”

 1. Tina says:

  Pershendtje inna , kto kamagra jon sikur viagra qe te ndihmojn gjat mardhenieve seksuale kur ka ndonje problem mashkulli

 2. Tina says:

  Mundesh me lexu me shum ne internet per keto

 3. Dr. spec. Violeta Hyseni - Mjekesise interne/Kardiologji says:

  Përshëndetje,
  Keto tableta duhet te merren me përshkrim te mjekut.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: