This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Thu Oct 1 12:34:04 2020 / +0000 GMT

humb virgjerin


pershendetje jamnje vajze 14 vjecare kamkohe qe me pelqen nje cun dhe para ca ditesh me kerkoi qe te kryeja marredhenie seksuale me te.kam shm frik ta provoj nuk e di a do bej gjene e duhur apo jo .A mund ta perballoj trupi im nje gje te till qe tani
ju lutem me ndihmooni
jam shume ne ankth
dhe nuk kam se ke te pyes
kam deshir ta beje ate gje me te pasi e dua shume
por jam ne medyshje
Post date: 2019-07-03 10:56:36
Post date GMT: 2019-07-03 10:56:36
Post modified date: 2019-07-03 10:56:36
Post modified date GMT: 2019-07-03 10:56:36
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com