This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Thu Oct 1 12:17:21 2020 / +0000 GMT

humb virgjerinpershendetje jamnje vajze 14 vjecare kamkohe qe me pelqen nje cun dhe para ca ditesh me kerkoi qe te kryeja marredhenie seksuale me te.kam shm frik ta provoj nuk e di a do bej gjene e duhur apo jo .A mund ta perballoj trupi im nje gje te till qe tani

ju lutem me ndihmooni

jam shume ne ankth

dhe nuk kam se ke te pyes

kam deshir ta beje ate gje me te pasi e dua shume

por jam ne medyshje

 

 


Post date: 2019-07-03 10:56:36
Post date GMT: 2019-07-03 10:56:36
Post modified date: 2019-07-03 10:56:36
Post modified date GMT: 2019-07-03 10:56:36

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com