humb virgjerin

humb virgjerin

pershendetje jamnje vajze 14 vjecare kamkohe qe me pelqen nje cun dhe para ca ditesh me kerkoi qe te kryeja marredhenie seksuale me te.kam shm frik ta provoj nuk e di a do bej gjene e duhur apo jo .A mund ta perballoj trupi im nje gje te till qe tani
ju lutem me ndihmooni
jam shume ne ankth
dhe nuk kam se ke te pyes
kam deshir ta beje ate gje me te pasi e dua shume
por jam ne medyshje

         

3 komente për “humb virgjerin”

 1. Peace Brother says:

  Mos e bej je e vogel per te vendosur cfare eshte e drejte per ty.

 2. Anonymous says:

  Une te kuptoj shume mire ty dhe deshiren per te pasur kete eksperience me te dashurin tend, por mendoj qe per moshen qe je eshte ende heret per te pasur nje marredhenie seksuale. Ti je ende ne zhvillim, dhe ne njohje te trupit tend. Duhet ti japesh kohe vetes per te kuptuar cfare do. Une ne vendin tend do prisja kur te isha plotesisht e sigurt dhe aspak ne dyshim. Eshte me e mira per te dy ju.
  Uroj ta zgjidhesh sa me shpejt.
  Te perqafoj

 3. Azra Kraja says:

  Pershendetje e dashur,
  Te falenderoj qe na shkruan. Pyetja jote eshte shume e drejte dhe eshte e rendesishme qe ti te marresh kohen qe te duhet perpara se te vendosesh. Thua qe ke frike ta provosh, mund te me tregosh me shume per cfare te frikeson? Cfare dyshimi ke nese eshte apo jo vendimi i duhur? Kryesore eshte qe nese do te kryesh marrëdhënie me djalin qe do, te ndihesh e sigurt qe nuk po e ben per te, sepse ta kerkon ai. Pra pyetja tjeter do ishte perse e per ke do te doje ta beje? Eshte mire te jesh gati dhe ankthi yt me tregon qe ndoshta nuk ndihesh plotesisht gati. Nese eshte keshtu eshte ok te thuash qe nuk je gati tani. Nese ndihesh gati eshte e rendesishme te informohesh mbi menyrat e mbrojtjes nga shtatezania dhe semundjet dhe te kesh rehatine e nevojshme per te folur mbi cdo ceshtje qe do te dale gjate marredhenies. Komunikimi dhe besimi jane baza e cdo marredhenie te mire, veçanërisht intime.
  Ne fund vendimi te takon ty, pasi te kesh reflektuar e menduar pak me gjate duke vënë dashurine dhe kujdesin per veten ne rradhe te pare.
  Mos hezito te shkruash perseri. Me te mirat!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: