Hormonoterapi

Hormonoterapi

Pershendetje te gjithve e kom nje pytje me rendesi per mu nena ime eshte operu para 2 viteve e ka jek gjiun e majt dhe ka qen mire deri para 5 muajve kur ju paraqit pa prit ne gjiun tjeter dhe ajo u detyru me shku ne franc atje ka fillu me terapi Hormonoterapi sepse Tamifeni qe e ka pi ne kosove ja ka shkatru hormonet dhe per kete arsye ju ka shfaq prap,deshta me dit prej mjekut a eshte ne rrezik per jeten nena ime edhe pse ka qen shume e veshtir kjo pytje tregonum ju lutem

         

Një koment për “Hormonoterapi”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Ky eshte problem per gjinekologun, endokrinologun e kirurgun torakal. Nuk kam informat te mjaftueshme e nuk mund te flas ne menyre kompetente. Mire do te ishte qe nene ta vazhdon mjekimin ne France.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: