Hormonet

Hormonet

Prsh deshta me bo ni pytje qysh me kuptu qe kam ose jo crregullim hormonal ndonje gje me specifike pasi qe gjitha simptomat si shkrujn ne google i kam

         

6 komente për “Hormonet”

 1. admin says:

  Pershendetje Tina dhe faliminderit qe na ke shkruar.
  Per te vertetuar nese vertete ke crregullime hormonale te keshillojme nje vizite te mjeku familjar qe te beshe gjitha analizat ku do shihet qarte nese dyshimi yt qendron, dhe do marresh mjekimin e duhur.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

 2. Blerta says:

  Pershendetje tina qfar shenja ki nese mundesh mem tregu se edhe un kom pas qrregullime hormonale

 3. tina says:

  Prsh flm per pergjigje .po kam shenja lodhje veshtirsi me hup pesh dmth kam shtu kam shum qime puqrra depresion etj etj

 4. Tinkerbell says:

  e dashur

  te udhezoj te shkosh tek endokrinolog dhe te referon cilat analiza me i bo te hormoneve pasi qe shejat qe thua jane shume te ngjajshme me ato te tiroides.

 5. Tina says:

  I kam bo analizat e tiroideve para 2muajsh mkan dal mir ne vlera normale por spo ndjehna mir nuk e di apo stresi e pom me duket

 6. Tinkerbell says:

  A mundesh me shenu cilat analiza i ke bo , pasi qe hormonet jane numer i madh i analizave e kane mundur me qene analizat jo te duhurat qe eshte duft me i bo ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: