This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Tue Jul 16 4:40:37 2019 / +0000 GMT

Homoseksual


Pershendetje jam nj djal 20 vjec dhe jam biseksual m pelqejn edhe meshkujt edhe femrat
Por nuk dua t jem keshtu ,nuk dua t kem ndjenja per meshkuj,jo per faktin se cmund t thot bota, por vet un si person sdua t kem ndjenja per meshkuj
Dua t jem straight t gjej nj femer q e dua dhe t m doj
A mund t bej ndonj gj per kete
Post date: 2018-05-12 07:18:20
Post date GMT: 2018-05-12 07:18:20
Post modified date: 2018-05-12 07:18:20
Post modified date GMT: 2018-05-12 07:18:20
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com