hocd

hocd

Dua tja tregoj pak per historine time dhe kam nevoje per ndihmen e psikologeve . Une kam 3 vjet qe vuaj nga mendimet . E gjitha ka nisur nga shikimi i pornografise . Une jam 22 vjec dhe kam pare pornografi qe nga mosha 14 vjecare dhe vuaj nga ereksioni por kjo nuk eshte e gjitha . Gjate shikimit time ne pornografi gjithmone shikoja straight porn e cila u pershkallzua ne zhaneret me ekstreme derisa nje dite zbulova tranny porn pra pornografi me vajza trans . Kam shikur rreth nje vit tranny porn por e konsideroja veten straight . Une asnjeher nuk i kam pelqyer djemte , asnjeher nuk kam pasur ndjenja seksuale per djemte . Gjithmone kam pasur te dashura vajza por nuk kam kryer marrdhenie seksuale . Derisa nje dite kur dola me te dashuren time penisi nuk u erektua tamam dhe aty zhvillova ate qe quhet HOCD . kam rreth 2 vjet qe vuaj nga HOCD qe domethene mendime apo frika mos jam homoseksual . Asnjeher nuk kam pasur fantazi seksuale me meshkuj por mendja me thote ti je gay ti e pelqen , po vuaj nga kto mendime . Jam ne nje ankthsocial dhe depresion , gjithe diten rri mbyllur ne shtepi . Me duket kur dal se te tjeret me shohin si gay edhe pse une jam tip autoritar , une num jam me ai qe isha . Une nuk flas dot me njerzit pasi kam kto mendime ne koke .Edhe e gjitha kjo erdhi nga shikimi i pornografise pasi mendova meqe pashe tranny porn mund te jem gay dhe tani po cmendem nga mendimet . Une gjithmone kam pasur ereksione ndaj vajzave gjithmone kam pelqyer vajzat ndersa tani me thote mendja ti ke qene gjithmone gay por i fshehur . Jam ne nje stres te madh . E di ndoshta do thoni qe ska gje te keqe te jesh gay etj etj . Une nese do isha gay kurre nuk do kryeja marrdhenie me meshkuj pra do behesha aseksual . Por une kam pasur gjithmone marrdhenie me femra kam pasur ereksion vetem duke folur me to ne rrjete sociale apo edhe perballe dhe tani nga kto mendime edhe nga ereksioni qe vuaj me ka humbur inter3si fare . Une nuk e di me kush jam . Une kam nje te dashur dhe me te kaloj mire por jam gjithmone ne stres nga keto mendime dhe nuk me len ta zhvilloj lidhjen tamam . Do doja mos te kisha pare kurre pornografi .Theksoj qe kur shikoj porno mendoj sikur e bej me te dashuren time . Por sapo mbaroj me vin mendimet , jo ti nuk i pelqen femrat ti pelqen meshkujt , ti i urren vaginat , edhe kur dal me shoket me thot mendja ti e pelqen trupin e ktit pse duhet te me ndodhte mua kjo une gjithmone i kam dashur femrat , une po vdes uroj qe askush mos te vuaj nga kto mendime eshte gjeja me e tmerrshme. Nuk po e njoh me veten time. Kam 10 dite qe nuk shikoj porno dhe penisi im duket sikur ka vdekur nuk me ben me efekt asnje lloj pornoje . Dua nje keshille nga psikologet dhe antaret e faqes ju lutem .

         

2 komente për “hocd”

 1. Andi says:

  Shoku kjo është shkaku I shikimit të tepërt të pornografis, të keshilloj ta lësh totalishte pornografine për 90 ditë edhe pastaj të kthehet energjia seksuale
  Por me e mira është që ti japësh besën vetes tende se nuk do shikosh kurr me pornografi
  Te keshilloj të lexosh në lidhje si me u sheru nga pornografia se shikimi i saj ndikon direkt në jetën seksuale, po ashtu edhe tek sjellja e mendimeve të cilat ti ankohesh tani.
  Suksese

 2. Tinkerbell says:

  I dashur kete gjendje e ke shkaktuar ti , duhesh te ndalosh shikimin e pornos gjithashtu nuk ka asgje te keqe nese provon ndjenjen me nje mashkuj veq te eksplorosh se si ndihesh nese e she qe e ke pasur vetem mendime eshte cdo gje normale gjithashtu nuk eshte asgje e keqe thjesht kemi te gjithe ndonje moment qe nuk dim as qka duam vete.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: