Hiv

Hiv

Prsh Jam nje djal 24 vjeqar para nje viti kam pas mardhenje seksuale me nje vajz te panjohur dhe qe prej asaj nate gjithmon kam pas probleme me shendetin menjeher ka filluar me mdjeg penisi kam shku te infektologu mka qit antibiotik i kam marr mka kalu…
Mbas 2 jave kam pas si grip dhe dhembje te fort te fytit shkova te nje drr me qiti antibiotik por pa sukses. Shkova te nje specialist i fytit me dha antibiotik por pa sukses.
Vazhdova qashtu me dhimbke fyti qdo dit derisa shkova i hera analizat e gjakut dhe strisho te sinusve dhe fytit ne sinus me doli stafilococ auerus dhe ASTO me doli e rritur 480 kam perdor decaxon cetaxon diclofen per 6 dit pastaj i kam marr 4 execelin iniksjone dhe ASTO me ka zbritur 160…
Tash jam mir fyti spom dhem por kam nje dhimbje ner sqetullen e majt dhembje te leht edhe me duket se e kam te ajne pak po preki me dor po spo mundem me vrejt asnje kokerr asgje nuk e di qka kam skam pasur kurr probleme me shendetin
Po kam frik mos kam marr ndonje semundje nga ajo vajz e panjohur nese mundeni me ndihmoni pasi kam frik mos jam infektuar me hiv
Flm nuk je vet pasi vetem ketu mund te shprehemi te lir

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: