Hiv

Hiv

Pershendetje para 2 muajve kom pas mardhenie me ni femer edhe ne javen e 2 kom pas dhimbje fyti edhe dhembje te nyjeve edhe gjendrave nersqetull edhe hala po me dhamin perdora antibiotik edhe spom kalon qe 1 muaj e gjys kam dhembje fyti po frigohna ju kisha lut tme ndihmoni?

         

7 komente për “Hiv”

 1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

  Lajmerohu te mjeku i juaj dhe ORL-ogu per ekzaminim, me siguri eshte ne pyetje ndonje infekcion.

 2. Koee says:

  E a ka mundesi me nje marrdhenie te vetme mu infeku nese ajo o kon e infektume?

  1. admin says:

   Pershendetje,
   Fillimisht faleminderit qe ndave shqetesimin tend me ne, mirepo per te marre pergjigje ju lutemi qe pyetjen tuaj ta beni ne opsionin “Pyet Ekspertin” e jo ne webfaqe pasi vetem ne ate menyre ekspertet tone mund t’ju pergjigjen.

   Gjithe te mirat,
   Stafi Nukjevet

 3. 123 says:

  ket problem e kam edhe une pas 1 jave kam pas dhimbje fyti e pastaj ner sqetull en qafe dhe kam ende analiz per hiv kam ber mas 3 muaj ne labartor privat per 30 minuta kam mar rezultati negativ Dhimbja ner sqetull kam ende te leta Internet mos shiko se te bojn mu qmend Infektime nga femrat esht me i veshtir Dhe seksi vaginal osht me veshtir ndersa ai anal me i rrezikshmi Kam lexuar shum Dhe eksperet e jashtit kan ardhur ne keto perfundime spo di si me te ndimu se e di se qfar te them ti ske me e besu sepse keshtu ish kjo pun shko bone ni test 7 euro te kushton labarator privat te kuptoj shum mir jaran veq mos u ffikso se hiv goxha i rrall o en Kosov

 4. Koee says:

  Valla bre jaran gati qitash 3 muj u bon veq jom ka tutna me shku me i bo analizat

 5. Koee says:

  Edhe skom pas seks te gjat me to krejt 2 min po e kish pas ni shej te koma e po frigona se shumica e simptomave mkan kap mas 2 jave Nashta mu ka bo edhe si kompleks a spo di veq
  Analizat i kom bo 2 jav mas mkan dal negativ
  E tash mas 3 mujve po tutna me i bo apet

  1. 123 says:

   Te kuptoj e kom kalu Binde veten e shko edhe pse prap nuk te largohet frika qeshtu jam une ende dyshoj nga pak

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: