himenoplastika

himenoplastika

pershendetje deshta me dit e kom humb virgjerin me ni djal e tash jam ka du mu feju si me kthy ose a mundeni mem ndimu diku nesee e dini sigurt mvyn urgjentisht sepsen ai smpranon nese sjam e virgjerju lutem tregomni

         

6 komente për “himenoplastika”

 1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

  himenoplastike
  Për këtë lloj intervenimi duhet të interesoheni në klinikat përkatëse! Dr Premtimi

  1. Anonymous says:

   ju famemnderit Dr mirpo un skam fare dijen ku mu orjentu ju lutem nese mundeni mem ndihmu vetem te di ku te orjentohem jam shum ne hall te madh !

 2. Anonymous says:

  asht problemi se sdi as ni vend as spom tregon kekrush se po pys boll spo di ku mu orjetu jam shum e shqetsume ju lutem orjentomeni diku

  1. admin says:

   Pershendetje,

   E kuptojme shqetesimin tende, por asnje klinike e mirefillte nuk e bene kete intervenim. Jane disa persona te caktuar qe e bejen kete intervenim, por ne fshehtesi. Kjo ne vehti barte edhe nje lloj rreziku per ty.
   A ke menduar qe te bisedosh me te dashurin per kete ceshtje? Ndoshat nuk ja vlene te ngarkohesh kaq shume me himenin, por me shume me raportin mes jush? Besojme qe ke majft vlera si femer dhe si person, te cilat e tejkalojne himenin.

   Gjitha te mirat,
   Stafi Nukjevet

 3. Anonymous says:

  Un jem qe nje koh te gjat me ta dhe kur mka pyt a je e virgjer aq prej turpi i kom tha po edhe ai mka tha qe nese sje smujm me ko bashk mu mduhet patjter ju lutem me ndimoni disi e kam kohen e caktuar

 4. anonim says:

  ti a po i kerkon atij me qene i virgjer?
  Eshte shqetesuese se si disa femra kerkojne me i mashtru djemte ne kete forme, ne vend se me thane me koken lart e mos me i jep llogari askujt per kete zgjedhje personale.
  eshte shqetesuese se si femrat e vendosin veten ne kete pozite nencmuese qe dikush me kerku nga to me qene te virgjra, e ato mos me ia kerku tnjejten gje djalit.
  Nuk eshte zgjidhje mashtrimi ne nje lidhje!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: