Himeni i shqyer

Himeni i shqyer

Pershendetje!kam disa pyetje qe dua te ju drejtohem juve
Kam degjuar se nese mastrubon ne an te gishtave vjen deri te zgjerimi apo deri te shqyerja e himenit
Pyetja ime ishte kjo;a mundet te shikohet me sy nese eshte shqyer himeni me gishta,pa pasur penetrim ne vagin a po shikohet vetem kur ben mardhenie.!
Dhe nese shikohet qe eshte shqyer me an te gishtave himeni si eshte forma!

Ju faleminderit nese me pergjigjeni!!

         

Një koment për “Himeni i shqyer”

  1. Adelina Nikolla - Mjeke e pergjithshme says:

    Pershendetje,

    Ekzistencen e himenit mund ta dalloje etem nje mjek gjinekolog me aparaturat dhe menyrat perkatese. Eshte gati e pamundur qe kete gje ta dalloje dikush tjeter.
    Masturbimi siperfaqesor, pa penetrim nuk ka asnje ndikim tek himeni.

    Gjithe te mirat!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: