Himeni

Himeni

Pershendetje jam 16vjeçare
Kam pas infeksion,dhe kam shkuar tek doktori
Me ka dhen disa hapa apo tablet per ti vendos ne vagin
A ka mundesi te jet shkatterruar himeni?
Por as dhimbje skam pas as. Gjakderdhje
Ata tablet me kan ndihmuar per ater infeksion
Jam duke u fejuar e i dashuri me pyt a e ke himenin me ndihmoni ju lutem

         

2 komente për “Himeni”

 1. klara says:

  pershendetje …para disa ditesh ..ne pjesen e perparme kam futur 1 gisht ..ama nk me ka dal aspak gjak..
  a jm e virgjer apo jo?
  ju lutem pres pergjigjen sa me shpejt
  ju flm

 2. Blerim says:

  Pershendetje. Edhe pse nuk jam ekspert i sexologiss po flas nga experienca ime si mashkull. Pa dyshim nese nuk ke masturbuar thell me gishta dhe nuk ke futur diqka te forte nvagine mbi 5 cm e me shum je e virgjer edhe e shnosh si molla, sepse himeni per tu prishir me tableta eshte e pamundshme
  Mendoj une. Kshtu qe pa ves rri. Edhe ish kan ma mir sa me vertetu tkisha kahillu me ba nje kontroll te gjinikologu. Ani pse edhe un jom mashkull mirpo virgjeria per mu eshte nje plus me shume por sosht gjithqka per mu, po kjo sdo tthot qe te tgjith eshte e njejta. Suksese ty me te dashurin e paqit fat. Pa merak je e virgjer

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: